Zorgen over verbinding natuurgebieden in onze gemeente en mogelijke effecten op wonen, werken en ondernemen.

Dinsdagavond 30 maart heeft de fractie van VVD Westerveld een vraag gesteld over de verbinding van de natuurgebieden in onze gemeente tot een groot nationaal park. Wij maken ons zorgen over de mogelijke effecten die dit zal hebben op het wonen en werken in onze gemeente. Kan je straks nog wel een nieuw huis realiseren of je eigen woning verbouwen? Is het nog mogelijk om te ondernemen binnen de grenzen van een nationaal park? Wij vrezen hierbij niet alleen voor de agrarische sector, maar ook voor de recreatieve sector en het MKB als er veel beperkingen worden opgelegd. We houden vinger aan de pols. Zie onderstaand fragment voor de gestelde vraag en het voorlopige antwoord.

Fragment Raadsvergadering